تخلیه همزمان رحم و تخمدان‌ها و پستان‌ها

نمونه‌هایی از تخلیه رحم و تخمدان‌ها و تخلیه پستان‌ها به صورت همزمان در بیمارستان خصوصی فوق تخصصی عرفان توسط تیم فوق تخصصی زنان و جراحی پلاستیک با کمترین برش و جای بخیه در هر دو عمل

1400/06/09

در کنار دوست هنرمندم خانم روشنک گرامی

1400/04/28

دوست نازنین و عزیزم سرکار خانم شقایق دهقان دوست‌داشتنی، بازیگر محبوب و فوق‌العاده سینما

1400/02/09

سحر قریشی  بازیگر سینما در مطب دکتر الهه افشاریحضور دوست خوب و عزیزم سرکار خانم سحر قریشی بازیگر محبوب و دوست‌داشتنی سینما ایران در مطب

برداشتن کیست تخمدان به روش لاپاراسکوپی

برداشتن کیست تخمدان 20 سانتی‌متری در خانم جوانی که با استفاده از روش لاپاراسکوپی به طور کامل تخلیه شد و رحم و تخمدان‌ها بصورت کاملا سالم حفظ شدند.

جراحی تطبیق جنسیت

مراجعه کننده عزیزمان در تاریخ 99/11/26 یک مرد ترنس بودند که برای انجام جراحی‌های اصلاحی ( برداشتن کامل رحم و تخمدان‌ها و برداشتن کامل پستان‌ها) مراجعه کردند که طی یک‌بار بیهوشی، جراحی های لازم رو براشون انجام دادیم.

99/11/25

در کنار بازیگر محبوب و دوست داشتنی سینما، شهره_ودود_لرستانی در بیمارستان تخصصی عرفان

پولیپ رحم

برداشتن پولیپ رحم در خانم جوانی که با خونریزی غیرطبیعی رحم مراجعه کردند به وسیله هیستروسکوپی

چرخه قاعدگی

اطلاعاتی در مورد چرخه قاعدگی بانوان

حاملگی خارج از رحم


عمل اورژانسی 1399/09/29 با تشخیص حاملگی خارج رحمی و پارگی لوله رحمی که منجر به خون‌ریزی داخل شکمی شده است؛ که با جراحی لاپاراسکوپی وضعیت بیمار به خوبی بهبود داده شد.

کیست درموئید اورژانسی

عمل اورژانسی 1399/09/16 با تشخیص کیست درموئید و چرخش تخمدان که منجر به درد شکمی شدید شده است؛ که با جراحی لاپاراسکوپی وضعیت بیمار به خوبی بهبود داده شد.

جراحی فیبروم رحم


عمل جراحی 1399/09/13 با تشخیص فیبروم رحمی به قطر 8 سانتی‌متر که با جراحی لاپاراسکوپی و با حداقل ایجاد برش و بدون آسیب رسیدن به رحم به طور کامل خارج شد و وضعیت بیمار به خوبی بهبود داده شد.

کیست درموئید

آزاد سازی چسبندگی شکمی ایجاد شده از جراحی های قبلی و خارج کردن کیست درموئید 8 سانتی‌متری از تخمدان سمت چپ بدون هیچ آسیبی به تخمدان

کیست تخمدان

این بیمار عزیزمون که با درد شکمی مراجعه کردند که بعد از انجام معاینات لازم مایع آزاد شکمی گزارش شد که باعث ایجاد خونریزی درون شکمی شده بود و کیستی به ابعاد 5 سانتی‌متر در تخمدان سمت چپ داشتند که به روش لاپاراسکوپی بدون آسیبی به تخمدان و بافت تخمدان کیست برداشته شد و خونریزی بند آمد.

زایمان طبیعی