جراحی زیبایی زنان

جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی زنان - دکتر الهه افشاری

جراحی زیبایی زنان (FCGS ) چند سالی است رشد بسیار قابل توجهی کرده پیدا کرده است.

امروزه یکی از مباحث داغ و شایع که در میان زنان رواج بسیاری پیدا کرده است، جراحی زیبایی واژن است. این امر بسیار خوشحال کننده است زیرا تمامی بانوان حق دارند در مورد بدن خود آگاهی داشته باشند و تصمیم به انجام جراحی بگیرند، ولی در گذشته چنین نبود اکثر بانوان اطلاعات در این خصوص نداشتند و این موضوع یک تابو بود و یک خانم در مورد ناحیه واژن اصلا حق فکر کردن و صحبت کردن در مورد انجام جراحی های زیبایی واژن نداشت.

 در صورتی که ناحیه تناسلی، از نظر زیبایی و ساختاری نیاز دارد که به آن فکر شود و مشکلات آن رفع گردد، زیرا در صورتی که مشکلات ناحیه تناسلی درمان نشود خود می‌تواند مشکلات بزرگتری را برای فرد به وجود آورد.

در واقع این عمل ها برای تغییر شکل ظاهری و عملکرد دستگاه تناسلی بکار می‌روند. و بعضی مواقع جدا کردن موارد زیبایی از درمانی بسیار سخت است.

افزایش تقاضا برای انجام جراحی‌های زیبایی به متخصصینی که جراحی‌های لگنی انجام می‌دهند این نکته را یادآوری می‌نماید که باید از نظر علمی بدانند دقیقا بیمارشان چه می‌خواهد.

و توجه به این نکته داشته باشند که تصمیم گیری در مورد چگونگی انجام FCGS بر اساس خواست و آناتومی هر شخص فرق می‌کند.

جالب است بدانید که در جراحی زیبایی تنها روابط جنسی و سکشوال مطرح نیست، بلکه خیلی از موارد همچون بهداشت، زیبایی و حتی حس افراد می‌تواند با درمان آن مشکلات بهتر شود.

خانم دکتر الهه افشاری از بهترین و مسلط‌ترین جراحان در حوزه جراحی زیبایی زنان با سابقه کاری درخشان و با استفاده از به روزترین متدهای روز آمریکا شما را در این مسیر همراهی خواهد کرد. 

 • انواع جراحی‌های زیبایی با خاصیت درمانی
 1. تزریق چربی.
 2. لابیاپلاستی.
 3. تزریق ژل در لبیا ماژور.
 4. تزریق بوتاکس جهت درمان واژینیسموس.
 5. میکرونیدلینگ تراپی جهت درمان‌های ترکیبی.
 6. وایتنینگ ناحیه تناسلی با استفاده از درمان‌های ترکیبی.
 7. پلاکت رشد (PRP)، فیبرین غنی از پلاکت (PRF) جهت درمان ارگاسم و درمان‌های لگن.
 8. پلاسما سرد در درمان واژینیت، عفونت، قارچ، سرویسیت، زخم بستر و درمان‌های کف لگن.
 9. پلاسما پن در برداشتن وارت‌ها و کیست‌های داخلی تناسلی، جوان‌سازی پوست و ولو، اسکار، استریا.
 10. استفاده از سلول‌های بنیادی و سلول‌های مزانشیمی مشتق از بافت چربی جهت درمان آتروفی‌های پیشرفته.
 11. بی اختیاری ادراری استرسی، لیکن اسکلروزیس، جوان‌سازی لبیا ماژور و کمک به ماندگاری چربی بعد از تزریق در لبیا ماژور.
 12. کربوکسی تراپی جهت درمان استریا، اسکار سزارین، لیکن پلان ولو، جوان‌سازی پوست، درمان سلولیت و لاغری موضعی، پلاسما، آتروفی واژن، بی اختیاری ادراری، اپیزیوتومی.


برای رزرو نوبت و دریافت مشاوره و کسب آگاهی بیشتر و دریافت هزینه‌های عمل حتما با ما در ارتباط باشید و یا با شماره 02122759036 تماس حاصل فرمایید.